Kolejny związek przeszedł do historiiGigi Hadid i Joe Jonas pożegnali się ze sobą “z powodu zbyt zajętych grafików”, donoszą media na świecie. Piękna modelka i muzyk rockowy zaczęli się spotykać latem tego roku, ale już nie są parą. Tym razem praca stanęła na przeszkodzie tej miłości.

20-letnia blond piękność Gigi i 26-letni rockman chętnie pojawiali się razem na imprezach, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu z prozaicznego powodu. Po prostu para nie miała czasu się ze sobą widywać. – Związek Joe i Gigi niedawno się zakończył – potwierdził informator z otoczenia pary magazynowi People. – Tak naprawdę nie wydarzyło się nic poważnego, nie było dramatycznego zerwania. Po prostu ciężko było pogodzić im związek z pracą. Na pewno zostaną przyjaciółmi – dodał.

Kariera Gigi nabrała rozpędu i modelka jeździ wciąż po całym świecie na największe modowe wydarzenia. Ostatnio supermodelka spędziła też sporo czasu ze swoją najlepszą przyjaciółką Kendall Jenner, która świętowała właśnie 20. urodziny.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Kolejny związek przeszedł do historii

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz