Kolejny kryzys w tym związku?Czy wkrótce dojdzie do dezintegracji ciała astralnego? Podobno związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka przeżywa kryzys. Jednak ostatni wpis na Facebooku aktora wskazuje na coś zupełnie innego. Jaka jest prawda?

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka mógłby z powodzeniem być częścią opery mydlanej, w której kiedyś grali. Aktor poznał Włodarczyk na planie serialu “Pierwsza Miłość”. Był wówczas w związku z Anetą Zając, która również była jego serialową żoną. Jednak Agnieszka zawróciła Krawczykowi w głowie i wdali się w płomienny romans. Widzom nie podobało się to, jak Mikołaj potraktował Anetę i wkrótce zarówno on, jak i postać grana przez Włodarczyk zniknęli ze szklanego ekranu.

Mimo nieprzychylności widzów i kolorowej prasy, ich miłość kwitła. Aż do teraz. Tak przynajmniej twierdzi “Fakt”. Podobno Mikołaj ma dość obecnej fazy związku, który zmierza donikąd. Aktor chce mieć dzieci, a Agnieszka nie jest skora do zostania matką. – Mikołaj jest sfrustrowany, chciałby założyć rodzinę i mieć z Agą dzieci, ale w tej kwestii nie mogą się dogadać – czytamy w tabloidzie. – On ma wrażenie, że ich związek utknął w martwym punkcie i mimo miłości ta relacja zmierza donikąd – twierdzi informator “Faktu”.

Agnieszka podobno też jest zdenerwowana. Wszystko przez to, że jest nadal stygmatyzowana przez społeczeństwo, jako ta, która odbiła faceta innej. Agnieszka uważa, że przez to nie otrzymuje kolejnych ról. Tymczasem Mikołaj dostał angaż w serialu “Ranczo”.

Co na to sami zainteresowani? Mikołaj umieścił dziś na Facebooku post o treści, która może naprowadzić na rozwiązanie zagadki kryzysu ciała astralnego. – W Warszawie pieniądze naprawdę leżą na ulicy. Kolejne wygrane sprawy z pismakami się szykują. Zacieramy rączki Gutka – czytamy na tablicy aktora.

Czyżby kryzysu jednak nie było? Próbowaliśmy skontaktować się z Agnieszką Włodarczyk, ale gwiazda nie odpowiedziała. A może para specjalnie rozpuszcza plotki, żeby móc później pozywać media plotkarskie do sądu, tym samym zdobywając wysokie odszkodowania? Jak sądzicie?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Kolejny kryzys w tym związku?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz