Kolejny gwiazdor świeci przyrodzeniem!Justin Bieber z nową dziewczyną wypoczywa na Hawajach. Nikt nie spodziewał się, że na wakacjach pokaże dosłownie wszystko. Justin Bieber uwielbia szokować swoich fanów. Nie powinien więc dziwić fakt, że poszedł w ślady Orlando Blooma, który na wyjeździe z Katy Perry pojawił się w stroju Adama. Gwiazdor piosenki potraktował to chyba jako wyzwanie, bo już po kilku dniach w sieci zaczęły krążyć jego nagie zdjęcia z wyjazdu. W roli głównej znalazł się oczywiście penis wokalisty.

Bieber właśnie przebywa na Hawajach, gdzie relaksuje się wraz z czterema modelkami. Z jedną z nich, Saharą Ray, połączyło go gorące uczucie. Na zdjęciach widzimy, że nowa dziewczyna towarzyszy mu na każdym kroku i wraz z nim kąpie się w wodzie.

To nie pierwszy raz, gdy Bieber rywalizuje z filmowym “LeGolasem”. Panowie mieli już okazję poznać się w jednej z restauracji w 2014 roku, gdy Bloom uderzył Kanadyjczyka w twarz. Poszło oczywiście o Mirandę Kerr, z którą przez lata związany był Orlando Bloom. Jak widać, nadal nie przestają ze sobą konkurować.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Kolejny gwiazdor świeci przyrodzeniem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz