Kolejne szokujące zdjęcie Anny MuchyO tym, że aktorka ma ogromny dystans do swojej osoby i bardzo często swoim specyficznym poczuciem humoru dzieli się w mediach społecznościowych, wie każdy jej obserwator. Spójrzcie tylko na ostatni instagramowy post Muchy.

Zdjęcie na pozór wygląda jak każde inne, które Mucha publikuje na swoim Instagramie. I pewnie nikt nie zwróciłby uwagi na post, gdyby nie opis. “Patrz mi w oczy! A skoro już naprawdę nie możesz oderwać oczu od mojego biustu, to pamiętaj, że trzeba go odpowiednio pielęgnować!” – pisała z odrobiną humoru, przy okazji reklamując kosmetyk. “A teraz masować, masować, masować i do tego pięknie pachnie… Warto czasem porozpieszczać swoje piersi!” – kontynuowała.

Wpis spotkał się z niezwykle pozytywnym przyjęciem wśród użytkowników Instagrama. Szczególnie, jeżeli chodzi o tę męską część odbiorców. “Uwielbiam tą kobietę!”, “Ciężko się skupić na czymś innym”, “Pięknie wyglądasz Aniu”, “Aniu wyglądasz cudownie, a opis hm… trafiony w sedno” – pisali fani aktorki.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Kolejne szokujące zdjęcie Anny Muchy

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz