Kolejne spięcie na linii Lewandowska-ChodakowskaAnna Lewandowska propaguje spożywanie oleju kokosowego, zachwalając jego zdrowotne właściwości. Teraz głos zabrała Ewa Chodakowska, która otwarcie skrytykowała jego nadmierną konsumpcję.

Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest inspiracją i jednocześnie wzorem do naśladowania. Trenerka na swoich profilach w mediach społecznościowych regularnie dzieli się przepisami na zdrowe posiłki. Składnikiem, który dość często pojawia się w jej wpisach, jest olej kokosowy. Trenerka propaguje jego spożywanie, rekomendując np. picie kawy kuloodpornej, w której skład wchodzi właśnie olej kokosowy. Znajduje się on również w asortymencie marki “Foods by ann”.

Wygląda na to, że także Robert Lewandowski jest fanem oleju kokosowego. Piłkarz zaprezentował ostatnio na swoim Instastory posiłek przygotowany z produktów marki jego żony, w tym m.in. właśnie z oleju kokosowego.

Ewa Chodakowska o oleju kokosowym

Głos postanowiła zabrać Ewa Chodakowska, która skrytykowała nadmierne spożywanie oleju kokosowego. Na swoim Instagramie zamieściła obszerny wpis na ten temat. Czyżby w ten sposób chciała podważyć wiedzę Anny Lewandowskiej i przy okazji wbić jej szpilę?

Długo czekałaś na ten post (…). W wielu źródłach przeczytasz, że dwie łyżki oleju kokosowego dziennie, to najlepszy przepis na zdrowie i zgubienie zbędnych kilogramów… Czy na pewno? – napisała na wstępie Ewa Chodakowska.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Kolejne spięcie na linii Lewandowska Chodakowska

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz