Kolejne odważne zdjęcie Candice SwanepoelCandice Swanepoel, modelka Victoria’s Secret zarabia, dzięki pokazywaniu ciała. Nic dziwnego, że zamieściła w Internecie śmiałą fotkę z plaży. Na zdjęciu możemy zobaczyć długie nogi Aniołka, oraz dolną partię jej pięknego ciała! Zobacz zdjęcie!

Candice Swanepoel to znana modelka, tak zwany Aniołek Victoria’s Secret. Ostatnio było o niej głośno, ponieważ zaszła w ciążę. Mimo kilku kilogramów wagi więcej, z brzuszkiem prezentuje się równie seksownie, co na pokazie zmysłowej bielizny. Na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie z gorącej plaży. Modelka sfotografowała dolna partię swojego ciała. – Oficjalnie nie widzę dolnej części mojego bikini – pochwaliła się Candice.

Swanepoel wygląda na fotce, jakby nie miała majtek! To tylko złudzenie spowodowane dużym brzuchem ciążowym! Fani modelki są zachwyceni zdjęciem, chociaż nie zabrakło malkontentów. – Te nogi wyglądają, jak kiełbaski – napisał pod fotką jeden z nich. My uważamy, że zdjęcie jest piękne. Życzymy wszystkiego najlepszego Candice Swanepoel i jej dziecku, które lada chwila przyjdzie na świat!
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Kolejne odważne zdjęcie Candice Swanepoel

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz