Kolejna porcja zdjęć z wyprawy StarakówJej ślub z Piotr Woźniakiem-Starakiem miał miejsce już trzy tygodnie temu. Para nie schodzi jednak z ust całej Polski. Tym razem za sprawą podróży poślubnej. Gdzie wyjechali? Agnieszka Szulim znana obecnie pod nazwiskiem Agnieszka Woźniak-Starak używa właśnie życia podczas swojego wymarzonego miesiąca miodowego. Gwiazda TVN pokazała kolejne zdjęcia z podróży poślubnej na swoim Instagramie. Gdzie wypoczywa pierwsza para polskiego show-biznesu?

Prezenterka TVN i jej mąż, Piotr Woźniak-Starak polecieli ostatnio do Nowego Jorku na New York Fashion Week. Podczas tego wydarzenia wspierali swoją znajomą, która pokazywała tam swoją najnowszą kolekcję. Jednak nie Wielkie Jabłko a egzotyczna wyspa w głębi oceanu okazała się być wymarzoną poślubną destynacją pary Woźniak-Starak. Gdzie dokładnie udała się para? Tego nie chce zdradzić żadne z nich. Z racji na odległość od Stanów Zjednoczonych spekuluje się o Bahamach, Dominikanie, okolicach Kuby i Puerto Rico.

Nie samo miejsce jest jednak ważne a klimat i atmosfera. Jak się okazuje, zakochani na swojej wymarzonej rajskiej plaży mogą rozkoszować się nie tylko pięknymi widokami ale i sportami letnimi. Gospodyni „Azja Express” pokazała ostatnio na sowim Instagramie zdjęciami, na których widać, jak pływa na desce windsurfingowej wspierając się jedynie jednym wiosłem. Sport ten jest podobno jedną z jej ulubionych wakacyjnych aktywności. Dwa zdjęcia na desce to jednak nic w porównani z tym, co kilka dni wcześniej ujawnił jej mąż.

Producent filmowy i spadkobierca jednaj z największych fortun w Polsce pokazał jak jego piękna żona wchodzi do wody niczym modelka z sesji na francuskiego Elle czy amerykańskiego Sport’s Illustrated. Piotr Woźniak-Starak udowodnił przy okazji tego ujęcia, jak szaleńczo zakochany jest w swojej wybrance. I nie ma co mu się dziwić. Agnieszka z dnia na dzień wygląda coraz lepiej, a jej nienaganna figura prezentuje się zjawiskowo na tle oceanicznych fal!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kolejna porcja zdjęć z wyprawy Staraków

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz