Kolejna fala krytyki w kierunku Anny Lewandowskiej!“Dlaczego sama jej nie pomożesz?”, “Stać Cię!”

Gwiazdy i celebrytki często angażują się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne i regularnie publikują na swoich społecznościowych profilach apele o pomoc dla swoich znajomych, czy też chorych dzieci. Zazwyczaj akcje takie kończą się pozytywnym odbiorem i pieniędzmi wpłaconymi na konto potrzebującego. Tym razem o pomoc poprosiła Anna Lewandowska.

Walczymy o życie Beatki!!!! Beata to kochana i kochająca MAMA rocznego Juliana! Cudowna ŻONA, CÓRKA, SIOSTRA, NAUCZYCIELKA ORAZ BLISKA MI OSOBA! W imieniu swoim i Beatki proszę o wsparcie w każdej postaci! PROSZĘ Udostępnij

Niestety obok szeregu pełnych wsparcia komentarzy pojawiły się pytania: “Dlaczego sama jej nie pomożesz?” “Chyba stać Cię na finansowe wsparcie dla niej.” Anna skomentowała tego typu posty krótko:

Nie będę na forum angażować się w tego typu komentarze. Proszę mi uwierzyć, że bardzo się zaangażowałam… w każdym calu. Lecz być może będzie potrzebne wsparcie każdej złotówki na najdroższe leczenie w Chinach!!!! Więc proszę bezpodstawnie nie oceniać!!!!!!!!!!!!!
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Kolejna fala krytyki w kierunku Anny Lewandowskiej!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz