Klaudia Halejcio szczerze odnośnie ślubu!Klaudia Halejcio i Tomasz Barański długo ukrywali swój związek przed mediami. Ich uczucie zrodziło się podczas programu “Taniec z gwiazdami”, gdzie razem prezentowali się na parkiecie. Zakochani obecnie pokazują się publicznie jako para, a ich związek wciąż kwitnie. Aktorka zdradziła ostatnio, czy oczekuje zaręczyn od ukochanego.

Klaudia Halejcio (25 l.) w rozmowie z Party.pl wyznała, że cieszyłaby się, gdyby Tomasz Barański (35 l.) przygotował jej wyjątkowe zaręczyny.

- Fajnie by było, gdyby był to zaskakujący moment. Chociaż on wie, że ja dosyć mocno stąpam po ziemi i mówię, że trzeba na to czasu. Ja bardzo długo się przekonuję, dopiero ten ostatni czas pokazał, że jesteśmy dla siebie tak bardzo ważni i jest tak wspaniałą osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Jeśli to się pojawi, to będzie super – powiedziała aktorka.

Halejcio przyznała, że chciałaby pójść do ołtarza w białej sukni, ale w odpowiednim czasie.

- Nie wiem, czy to jest dobry moment. Wiem, że się bardzo kochamy, jesteśmy dla siebie ważni, ale z tym ślubem to jeszcze trochę – dodała.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Klaudia Halejcio szczerze odnośnie ślubu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz