Klara Lewandowska stawia pierwsze kroki!Anna Lewandowska nie posiada się z radości! Jej córka Klara najwyraźniej odziedziczyła najlepsze geny po wysportowanych rodzicach i zaczęła chodzić jeszcze przed ukończeniem pierwszego roku życia. Zobacz najnowsze zdjęcie małej Klary z Robertem Lewandowskim, które wykonała dumna mama!

Klara Lewandowska zaczęła chodzić! Anna Lewandowska już na początku lutego chwaliła się na Instagramie nagraniem, na którym było widać, że jej wtedy 9-miesięczna córka zaczynała raczkować. Postępy w nauce chodzenia w przypadku Klary jak widać są błyskawiczne – w połowie kwietnia Ania pokazała już, jak Klarcia stawia pierwsze kroki przy pomocy chodzika. Z najnowszego zdjęcia, na którym widać Roberta Lewandowskiego wynika, że córka sportowców do chodzenia potrzebuje teraz już tylko jednej dłoni swojego taty. Wygląda więc na to, że Klara Lewandowska postawi swoje pierwsze, w pełni samodzielne kroki jeszcze przed swoimi pierwszymi urodzinami, które obchodzi 4 maja.

Anna i Robert Lewandowscy należą do grona rodziców, którzy co prawda publikują w internecie zdjęcia swojej córki i filmiki z jej udziałem, ale jednocześnie bardzo dbają o jej prywatność. Na żadnym z ujęć nie widać nigdy bowiem twarzy Klary.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Klara Lewandowska stawia pierwsze kroki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz