Kit Harington i Rose Leslie parą!Są tu jacyś fani “Gry o tron”? To niech trzymają się mocno krzeseł, oto bowiem potwierdziły się plotki: Kit Harington i Rose Leslie, czyli Jon Snow i Ygritte SĄ RAZEM. Tak, znowu. “Gra o tron” to serial, który słynie nie tylko z krwawej fabuły, lecz także z wielkich namiętności, targających bohaterami. Jedne to jedynie przelotne romanse, inne to coś poważniejszego. Prawdziwe i głębokie uczucie urodziło się na przykład między bratem Nocnej Straży Jonem Snowem oraz Ygritte z plemienia Dzikich, żyjącego murem. Jeżeli uważacie, że Kit Harington i Rose Leslie w bardzo realistyczny sposób oddali ich trudną miłość, to pewnie dlatego, że w rzeczywistości… TAKŻE SĄ PARĄ. Nie wierzycie? Spójrzcie na TE zdjęcia.

Paparazzo spotkał Kita Haringtona i Rose Leslie na ulicy w Los Angeles. Wybrali się na rajd po sklepach, ale nie jako “bardzo, bardzo dobrzy i bliscy przyjaciele” – jak to opisywał ich relację aktor w rozmowie z “Evening Standard” – lecz jako para. Trzymali się za ręce, przytulali i całowali.

De facto jednak nie jest pierwszy rozdział ich wspólnej historii. Plotki o tym, że między aktorami “Gry o tron” iskrzy, pojawiły się już w 2012 roku. Wówczas sfotografowano ich razem w restauracji, gdy trzymali się za ręce. Na dociekania mediów, czy są razem, odpowiadali wymijająco lub wcale.

W 2013 roku para podobno się rozstała. Utrzymywali jednak dobre stosunki. Rok później boje zostali fotografowani, gdy jedli lunch w bardzo wesołych nastrojach w towarzystwie serialowej koleżanki Emilii Clarke, czyli Daenerys Targaryen.

Rok temu plotki o romansie Harington i Leslie znów odżyły. Aktorów widziano razem na lotnisku. A w dobie internetu nikt nie może być jednak pewny, że jego sekret będzie bezpieczny… Oj, Jonie Snow, nic nie wiesz! Ukrywając romans, unika się tłocznych miejsc pełnych uzbrojonych w telefony komórkowe, fanów serialu.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Kit Harington i Rose Leslie parą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz