Kirk Douglas kończy 100 lat!Kirk Douglas zdobył sławę dzięki roli umięśnionego Spartakusa. Te chwile dawno są już za nim, ale aktor wciąż jest w niezłej formie. Właśnie obchodzi setne urodziny! Hollywood kocha go za ponad 90 ról w filmach i sztukach teatralnych. Uznanie fanów zdobył także swoimi dziesięcioma publikacjami książkowymi.

–Człowiek jest tak długo młody, jak długo potrafi marzyć – mówił jubilat. Większość pragnień udało się już Douglasowi spełnić. Na jego koncie znajduje się między innymi Oscar za całokształt twórczości. Gwiazdorowi nie brakuje również miłości najbliższych – sławnego syna Michaela Douglasa i swojej o trzy lata młodszej żony, z którą mieszka na co dzień w Los Angeles.

Jest jednak jeszcze jedno marzenie dzisiejszego jubilata, które czeka na spełnienie. Mowa o spotkaniu Angeliny Jolie, o czym Douglas mówił w wywiadzie z 2011 roku. Wszystko przez znanym aktorem.

Hollywood pokochało go za role w takich filmach jak „Champion”, „Piękny i zły” czy „Pasja życia”, za które był nominowany do Oscara. Douglas wydał też kilka publikacji, między innymi „Uderzenie szczęścia”, „Wspinając się na górę” czy „Taniec z diabłem”.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Kirk Douglas kończy 100 lat!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz