Kinga Rusin i Tomasz Lis znów będą razem?!Podczas gdy jego małżeństwo z Hanną Lis (47 l.) się rozpada, dziennikarz chętnie spędza czas w towarzystwie matki swoich córek – Kingi Rusin (46 l.). Co z tego wyniknie? To był magiczny wieczór. Na studniówce Igi Lis (17 l.) w amerykańskiej szkole w Konstancinie pojawili się jej rodzice – Kinga Rusin i Tomasz Lis (51 l.) – a także starsza siostra Pola (21 l.).

Młodsza córka eksmałżonków wyglądała olśniewająco w sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej przez duet zaprzyjaźnionych projektantów. Cieszyła się, że w tym wyjątkowym dniu ma przy sobie wszystkich, którzy są najbliżsi jej sercu. I matka, i ojciec chętnie pozowali z nią do pamiątkowych zdjęć, którymi podzielili się następnie z tysiącami fanów w mediach społecznościowych.

“Wzruszenie. Studniówka 2018″ – podpisała zdjęcie z Igą Kinga. Tomasz był bardziej wylewny.

“Jedna córka na studiach, druga na studniówce, a za chwilę ruszy w świat. Niech żyją dzieci i młodość” – napisał na Twitterze.

W tym samym czasie, gdy dziennikarz brylował na studniówce z byłą partnerką i dziećmi, jego żona – Hanna Lis – przebywała za granicą. Gwiazda pojechała odwiedzić córkę, studiującą w Amsterdamie. Po powrocie nie wróciła jednak do domu w Konstancinie, gdzie przez ponad 10 lat mieszkała z mężem.

Jak już informował tygodnik, tuż przed Bożym Narodzeniem wyprowadziła się do swego lokum na Powiślu. Kryzys w związku pary, o którym pisało “Na żywo”, doprowadził do ostatecznego rozstania. Hanna już w ubiegłym roku w wywiadzie przyznała, że nie może liczyć na pomoc finansową małżonka i sama utrzymuje swoje córki z poprzedniego związku oraz schorowaną mamę.

W październiku 2017 r. wyszło na jaw, że Tomasz od miesięcy nie utrzymywał kontaktu z żoną, gdyż nie dotarła do niego korespondencja z sądu, odbierana przez nią. Ale para oficjalnie nie przyznawała, że jej drogi się rozeszły.

Dziś żadne z nich już nie zaprzecza, iż nie są razem. Uczucie, które doprowadziło do rozwodu Tomasza z Kingą, nie przetrwało próby czasu. Rusin podniosła się po odejściu męża do swojej najlepszej przyjaciółki Hanny. Dziś jest szczęśliwa u boku prawnika Marka Kujawy. Nie chowa już urazy do byłego męża.

“Chciałabym móc kiedyś przyjaźnić się z Tomkiem” – powiedziała w wywiadzie.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Kinga Rusin i Tomasz Lis znów będą razem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz