Kinga Rusin chwali się zdjęciem z Clintonami!Przywołują dobre czasy. Żałują przegranej Hillary?

O tym, że Iga Lis – córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, interesuje się polityką, wiadomo nie od dziś. Całkiem niedawno córka dziennikarzy wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym podczas wakacji w Barcelonie pozowała na leżaku z tygodnikiem Polityka. Teraz poszła o krok dalej i w sieci zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak jej rodzice odbywają spotkanie z byłym prezydentem USA – Billem Clintonem.Zdjęcie to podochodzi z lipca 1994 roku i zostało zrobione w samym Gabinecie Owalnym!

Dokładnie to samo ujęcie na swoim Facebooku zamieściła też Kinga Rusin. Od fotki upublicznionej przez Igę Lis różni się ono jedynie tym, że w wersji Kingi nie ma już Tomasza Lisa. Dziennikarka tak przycięła foto, aby była na nim jedynie ona i były prezydent USA. Przy okazji tego ujęcia dziennikarka TVN postanowiła też przywołać kilka wspomnień z tamtego czasu. Z racji na fakt, że wgrała je jeszcze przed ogłoszeniem wyników wyborów, cała czas miała nadzieję, że następczynią Baracka Obamy będzie jednak Hillary Clinton:

Pamiątkowe zdjęcie z “Pierwszym Mężem”??? Z czasów kiedy jego żona była “tylko” Pierwszą Damą. Biały Dom, Gabinet Owalny, lipiec 1994.

Ameryka to wbrew powszechnej opinii konserwatywny kraj, w którym każdy nosi wprawdzie “buławę w plecaku”, ale nie każdy ma ubezpieczenie zdrowotne, gdzie prawo nie gwarantuje nie tylko płatnego urlopu wypoczynkowego, ale nawet macierzyńskiego, gdzie dobra szkoła to zazwyczaj droga szkoła. To kraj, w którym kobiety statystycznie zarabiają znacznie mniej niż mężczyźni na tym samym stanowisku, w którym pomimo politycznej poprawności dobrze ma się i rasizm i seksizm. Mimo tego ten kraj od początku swego istnienia daje ludziom nadzieję na lepsze życie i spełnienie marzeń. Być może dziś w nocy spełni się też marzenie Hillary Clinton o byciu pierwszą kobietą prezydentem w jego historii.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kinga Rusin chwali się zdjęciem z Clintonami!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz