Kinga Korta pokazała ciążowy brzuszek! Celebrytka ma 50 lat!Znana z programu „Żony Hollywood” Kinga Korta (50 l.) dłuższy czas nie mogła zajść w ciążę. Teraz w końcu jej się to udało, a celebrytka nie posiada się ze szczęścia. Polka, która znalazła szczęście u boku amerykańskiego biznesmena Cheta, chętnie dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami programu TVN. W jednej z edycji wyznała, że razem z mężem starają się o dziecko.

Taka decyzja mogła zaskakiwać, bo Kinga ma już swoje lata. Nic dziwnego więc, że pojawiły się pewne problemy w zajściu w ciążę i małżeństwo szukało pomocy w klinice. W końcu jednak udało się i Kinga mogła pochwalić się swoim błogosławionym stanem. Ta wyczekana ciążą sprawiła, że Korta bardzo chętnie chwali się swoim brzuszkiem. Niebawem celebrytka i jej mąż powitają na świecie swoje pierwsze dziecko i przyszła mama wypoczywa oraz nabiera sił na przyszłość. Niedawno gwiazdka pochwaliła się jak relaksuje się przed porodem.

Jej ukochany mąż dba, aby jej i dziecku niczego nie zabrakło i dzięki temu Korta może cały dzień wylegiwać się nad basenem.

Jak sama to określiła, jest “błogo szczęśliwa” i nie pozostaje jej nic innego, jak tylko czekać na przyjście na świat wyczekanego dziecka. Na zdjęciach brzuszek wydaje się już całkiem spory, więc przyszli rodzice zaczęli odliczać dni do porodu.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Kinga Korta pokazała ciążowy brzuszek! Celebrytka ma 50 lat!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz