Kinga Duda mówi o rozstaniu z chłopakiem!Kilka dni temu w kolorowej prasie pojawiły się informacje, iż córka prezydenta postanowiła zakończyć swój związek z Karolem Sabatowskim. W jednym z tabloidów znajoma Kingi Dudy ujawniła przyczyny tego rozstania. Według jej relacji, dziewczyna postanowiła zerwać ze swoim chłopakiem, gdyż pragnie skupić się na prawniczych studiach na Uniwersytecie Jagielońskim.

Jednak w taki powód rozstania niewiele osób chciało uwierzyć. Wszak, to dla Karola Kinga Duda postanowiła zostać w Krakowie, gdy jej rodzice przeprowadzili się do Warszawy po wygranych wyborach. Po raz pierwszy media pisały o sympatii Kingi Dudy w czerwcu ubiegłego roku. Młodym kibicowała rodzina. Rodzina prezydencka tak polubiła Karola, że postanowili spędzić z nim zeszłoroczne wakacje w Toskanii. Wówczas wiele osób zastanawiało się, czy student medycyny i córka Andrzeja Dudy zamieszkają razem.

Prezydent wraz z żoną Agatą, darzyli Karola dużym zaufaniem. Pod ich nieobecność powierzyli mu opiekę nad rodzinnym zwierzakiem – fretką Fredzią. Karol był bardzo lubiany przez całą rodzinę swojej ukochanej. Także dziadek Kingi, Jan Tadeusz Duda podkreślał, że młodzi są dla siebie stworzeni.

Piękna z nich para. Życzę im z całego serca, aby się pobrali – wyznał w rozmowie z “Super Expressem” – Karol często odwiedza nas z Kingą. To miły, kulturalny i ułożony chłopak. Jak tak na nich patrzę, przypominają mi się moje młodzieńcze lata i miłość do mojej przyszłej żony, Janiny – dodał.

Rozstanie, o którym kilka dni temu rozpisywała się kolorowa prasa, potwierdza “Dobry Tydzień”. Według tygodnika, to nie studia były powodem zakończenia tego związku. Podobno napięcie pomiędzy Kingą Dudą i Karolem Sabatowskim narastało od momentu, gdy jej ojciec zaczął zabiegać o fotel prezydenta, a informacje o jego życiu prywatnym zaczęły pojawiać się w tabloidach.

Według “Dobrego Tygodnia” Kinga stała się bardzo popularna, a jej chłopak podobno zaczął być zazdrosny. Czarę goryczy miały przelać zdjęcia autorstwa Jakuba Dąbrowskiego, fotografa Krakowskiej Studenckiej Agencji Fotograficznej AGH, na których pozuje Kinga. Jakub to jej kolega, dlatego prezydentówna zgodziła się mu pomóc i pozowała do zdjęć. I chociaż fotografie są niewinne, to Karol, podobno, poczuł się nieswojo.

Karol źle się czuł z tym, że jego dziewczyna wybiera towarzystwo kolegi i bardziej zależy jej na zdjęciach niż na czasie, który mogliby spędzić razem. Nieporozumienia w końcu doprowadziły do tego, że Kinga zakończyła związek – czytamy na łamach tygodnika.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Kinga Duda mówi o rozstaniu z chłopakiem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz