Kinga Duda jest w ciąży?!Niedawno Agata Duda (44 l.) złożyła zaskakującą deklarację. Przyznała, że, podobnie jak jej mąż Andrzej Duda (44 l.), jest już gotowa na wnuki. Po jej słowach rozgorzała dyskusja: czy pierwsza dama chciała coś zasugerować i Kinga (20 l.) jest w ciąży?!

Kiedy kilka dni temu Agata Duda opuszczała polski konsulat w Nowym Jorku, na ulicy czekała na nią grupa matek z dziećmi. Pierwsza dama spontanicznie wzięła bobasy w ramiona i pozowała z nimi do zdjęć.

- Jestem gotowa zostać babcią. Naprawdę – powiedziała Agata Duda, słysząc uwagi współpracowników, że dzieci bardzo jej “pasują”.

Cztery miesiące temu podobną deklarację na Twitterze złożył Andrzej Duda. Widać, że oboje bardzo tęsknią za powiększeniem rodziny. Sami zostali rodzicami w dość młodym wieku. Pobrali się podczas studiów w grudniu 1994 roku. Jeszcze przed uzyskaniem tytułu magistra Agata urodziła córeczkę.

Kinga ma teraz 20 lat, jest studentką prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ma chłopaka, studenta medycyny, na razie jednak nie myśli o zamążpójściu ani o dzieciach. W przyszłości może liczyć na pomoc rodziców, którzy w roli dziadków będą szczęśliwi.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Kinga Duda jest w ciąży?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz