Kimmy o 2 w nocy trafiła do szpitala!Data porodu Kim Kardashian (35 l.), która została przekazana do publicznej wiadomości to Wigilia. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że celebrytka zmyśliła datę i urodzi wcześniej, by w ostatnich dniach ciąży móc cieszyć się spokojem, a nie denerwować wyskakującymi z lodówki paparazzi. Magazyn Ok! informuje, że Kim o 2 w nocy trafiła do szpitala. Jest to historia sprzed kilku dni, która, jak już wiadomo, nie zakończyła się porodem.

“O 2 w nocy do szpitala przywiózł ją Kanye West. Czuła “rozdzierający ból”. Wszystko skończyło się dobrze. Kim bardzo panikuje. Każdego dnia znajduje sobie jakiś problem. Doprowadza Kanye do szału! To dziecko to dla niej cały świat. Wie, że będzie to jej ostatni potomek i odetchnie z ulgą dopiero, gdy będzie miała synka w swoich ramionach” – zdradza informator.

Podobna sytuacja miała miejsce, podczas pierwszej ciąży celebrytki. Jeśli sytuacja się powtórzy, więcej szczegółów będzie nam dane zobaczyć w Keeping Up With The Kardashians.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kimmy o 2 w nocy trafiła do szpitala!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz