Kimmy na imprezie modowej w Nowym Jorku!Kim Kardashian dba o to, aby w każdym tygodniu mówiło się o niej głośno na całym świecie. Tym razem postarała się o rozgłos swoim niezwykle odważnym outfitem.

Kim Kardashian znana jest z uwielbienie do mody, które dzieli ze swoim mężem Kanye Westem. Raper i producent muzyczny dopiero co pokazał swoją czwartą autorską kolekcję z linii Yeezy, zaprojektowaną wspólnie z marką Adidas. Prezentacja miała oczywiście miejsce w Nowym Yorku i nie mogło na niej zabraknąć żony piosenkarza, jak i jej sióstr z rodu Kardashian-Jenner.

Kolekcja Yeezy Season 4 była pokazana w ramach nowojorskiego tygodnia mody, podczas którego poza samymi pokazami dzieje się znacznie więcej. Podczas tego New York Fashion Week na porządku dziennym (a raczej nocnym) są eleganckie koktajle i imprezy. Jedną z najważniejszych jest Bazaar Icons organizowana przez magazyn Harper’s Bazaar.

Na jej tegoroczną edycję przybyli licznie przedstawiciele branży filmowej, m.in. reżyser Baz Luhrmann i aktorka Christina Hendricks, oraz znane top modelki: Coco Rocha, Adriana Lima, Jessica Hart i Natasha Poly. Na liście gości sporządzonej przez Carine Roitfeld nie mogło zabraknąć najgorętszej pary amerykańskiego show-biznesu, czyli właśnie Kanye i Kim, która nie byłaby sobą, gdyby nie postawiła na bardzo odważną stylizację.

Tym razem celebrytka uwydatniła swoje kształty za pomocą długiej do ziemi sukni z czarnej, bardzo subtelnej koronki. Kreacja podkreśliła dodatkowo duży biust gwiazdy za pomocą niezwykle głębokiego dekoltu, obszytego dodatkowo czarnym haftem. Dzięki takiemu wyborowi Kim po raz kolejny nie pozostała niezauważona, mimo że na imprezie wraz z nią pojawIŁy się jej równie znane siostry: Kylie z chłopakiem Tygą, Kendall oraz Kourtney, które w kwestii mody wyznają bardzo podobne zasady do Kim.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kimmy na imprezie modowej w Nowym Jorku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz