Kimmy już od kilku tygodni nie mieszka z mężem!Rodzinna sielanka? Nie dla rodziny Westów. Ta – na pozór – idealna familia boryka się od pewnego czasu z dużymi problemami. Nagle zrobiło się o nich głośno po tym, jak raper trafił do szpitala na badania psychologiczne. Life & Style pisze, że Kanye ma mnóstwo problemów – w tym małżeńskie. Od kilku tygodni nie mieszka z żoną ani z dziećmi.

Wszystko zaczęło się po powrocie Kim z Europy. Napadnięta w Paryżu, wystraszona celebrytka nie chciała zostać w posiadłości Bel-Air, którą zamieszkuje z rodziną. Kanye był w trasie, a zestresowana Kim nie chciała być sama. Przeniosła się więc do matki. Zanim to nastąpiło małżonkowie mieli się ciągle kłócić. Tabloid pisze o niekończących się sprzeczkach.

Kim miała dość jego nieuporządkowanego zachowania. Chciała spokoju – mówi informator.

Wyciszenie znalazła w posiadłości Hidden Hills, którą zamieszkuje Kris Jenner. Kanye nie spieszył się z powrotem do domu. Bel Air stało puste, gdy on mieszkał w kondominium. Kim była ostatnio wściekła na Kanye z powodu jego awantury, jaką wszczął na scenie podczas jednego z koncertów. Publicznie skrytykował wtedy Jaya Z i Beyonce. Kim miała mu potem powiedzieć, że powinien w końcu dorosnąć, przestać zachowywać się jak małe dziecko.

W dniu, gdy zabrano go do szpitala, Kanye przebywał w domu przyjaciela, trenera personalnego. Kim była w Nowym Jorku.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kimmy już od kilku tygodni nie mieszka z mężem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz