Kim Kardashian zdradza męża?!Kryzys w związku Kim i Kanye Westów wygląda na poważniejszy niż mogło wydawać się jeszcze kilka tygodni temu. Choć media za granicą prześcigają się w domysłach na temat rozwodu najpopularniejszej celebryckiej pary i tego, jakie naprawdę problemy mają małżonkowie, sami zainteresowani nie zabierają na razie głosu w tej sprawie. Fanów Kim i Kanyego mogą zaniepokoić jednak najnowsze doniesienia w tej sprawie z których wynika, że 35-latka mogła zdradzić męża z młodszym sportowcem. Zagraniczne źródła sugerują, że Kim romansuje z 28-letnim futbolistą, Marquette Kingiem.

Znany bloger sportowy, Terez Owens, w jednym ze swoich wpisów miał ujawnić, że Kim zdradza Kanye właśnie z Kingiem, jednak ostatecznie skasował go. To jednak wystarczyło, by rozwścieczyć Westa.

Kim powiedziała mu, że zamiast wierzyć plotkom, powinien wiedzieć lepiej – twierdzi źródło Radar Online. Nie jest zadowolona z faktu, że takie plotki się pojawiły.

Dodajmy, że Kim znana jest ze swojej słabości do futbolistów. W latach 2007-2010 spotykała się ze znanym zawodnikiem NFL, Reggiem Bushem.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kim Kardashian zdradza męża?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz