Kim Kardashian z córką chce być jak Beyonce i Ivy!Fani zarzucają Kim, że wykorzystuje North West i specjalnie stara się upodobnić do swojej idolki… O fascynacji (bez wzajemności) Kim Kardashian do Beyonce wiadomo nie od dzisiaj… Celebrytce, gdy tylko związała się z Kanye bardzo zależało na tym, by zaprzyjaźnić się z Bey i dość dużo czasu zajęło jej zrozumienie, że niestety nie nastąpi to nigdy.

Jest to dla niej szczególnie bolesne, ponieważ Jay-Z przyjaźni się z Kanye Westem i w zasadzie nic nie stałoby na przeszkodzie, by stali się najpotężniejszą grupą znajomych w show-biznesie. Jednak wokalistka nie przystała na taką propozycję i od samego początku udowadniała, jak bardzo nie ceni Kim ani nie zamierza zacieśniać z nią stosunków.

Fani co jakiś czas zauważają jednak, że Kardashian nie przestała wzorować się na swojej idolce i wciąż bardzo chętnie podpatruje od niej nie tylko to jak się ubierać, ale także jak się promować i zachowywać. Jednym z najnowszych trendów, które postanowiła wykorzystać żona Westa jest stylizowanie dzieci według swojego podobieństwa i ubieranie je w podobny sposób.

Podczas gali MTV VMA 2016 mogliśmy podziwiać ubrane w ten sposób Beyonce i Blue Ivy, które wyglądały bardzo podobnie i oczywiście spektakularnie. Tym samym wywołało to w Kim konieczność identycznego zachowania i tak oto podczas ostatniego wyjścia celebrytki z córką, obie wyglądały jak własne klony!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Kim Kardashian z córką chce być jak Beyonce i Ivy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz