Kim Kardashian urodziła! Nowe informacje!To smutne i przerażające, ale narodziny pierwszego syna Kim Kardashian (35 l.) i Kanye Westa (38 l.) prawdopodobnie będą najważniejszym wydarzeniem w show biznesie w 2015 roku. Dzisiaj rano na świat przyszedł brat North West. Tak jak przewidywała prasa Kimmy urodziła wcześniej niż mówiła w mediach. Niektórzy twierdzą, że specjalnie podawała odległą datę, by móc cieszyć się względnym spokojem w ostatnich dniach przed porodem.

Przy rodzącej Kim był obecny mąż, Kris Jenner (60 l.) oraz siostra, Kourtney (36 l.). W szpitalu była też Khloe (31 l.) i Kendall (20 l.). Kylie (18 l.) nie było w Los Angeles, bawiła się w Miami na imprezie zorganizowanej przez A$APA Rocky’ego. Wiadomo, że synek Kim i Kanye będzie miał na drugie imię Robert na cześć ojca celebrytki. Jakiś czas temu gwiazda wyznała, że podoba się jej imię Easton.

Kiedy rodzice pokażą synka? Podobno nie chcą zwlekać z ukrywaniem malucha. Informatorzy zdradzają, że możemy już wypatrywać zdjęcia bobasa na Instagramie Kim. Wiadomo, że Kim zamierza opublikować zdjęcie syna wraz z oznajmieniem światu jego imienia. I tu zaczyna się kolejna zabawna opowieść z Kanye w roli głównej. Genialny raper stwierdzi, że w momencie, w którym zobaczy buźkę synka i spojrzy mu w oczy, będzie wiedział, jak dać mu na imię. Przewidział takie oto objawienie.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kim Kardashian urodziła! Nowe informacje!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz