Kim Kardashian i Kanye West są bliscy rozwodu?!Nadszedł moment, w którym celebrytka wstydzi się za rapera. Już w momencie ich ślubu, kilku jasnowidzów zajmujących się przepowiadaniem przyszłości gwiazd stwierdziło, że to małżeństwo nie przetrwa długo. Cóż, nie trzeba siedzieć nad kryształową kulą, by wiedzieć, że Kim Kardashian (35 l.) nie jest mistrzynią w byciu żoną.

Jej pierwszym mężem był Damon Thomas. Ich rozwodowi towarzyszyły wzajemne oskarżenia i oszczerstwa. On zdradził prasie, że żona trwoniła fortunę na operacje plastyczne, a ona twierdziła, że on jej nie szanował i poniżał. Kris Humphries wydaje się być najbardziej poszkodowanym mężczyzną w show biznesie. Szczerze zakochany wziął ślub na wizji, by po 72 dniach małżeństwa zostać odprawionym z kwitkiem. Mówi się, że Kimmy od początku chciała wykorzystać go jedynie do zarobku.

Mąż trzeci to Kanye West (38 l.), wymarzony kandydat na zięcia dla Kris Jenner (60 l.) – bogaty, sławny, cieszący się szacunkiem. Wszystko do czasu. Gwiazda Kanye właśnie się wypala, a niedługo może nawet zapadnie się po paśmie upokorzeń i pogłębiających się problemach finansowych.

W ostatnich tygodniach raper podpadł wszystkim. Począwszy od Taylor Swift, a skończywszy na własnej żonie. Kim nie podoba się, że jej luby robi z siebie pajaca na Twitterze. Uważa, że to negatywnie wpływa na jej wizerunek. Próbuje jakoś uprzątnąć bałagan, który zrobił Kanye, ale nie jest łatwo. Powiedziała mu, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, będzie zmuszona się z nim rozstać.

Kanye okazał się być kurą, która zamiast znosić złote jajka wracała do kurnika z coraz to większym debetem.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kim Kardashian i Kanye West są bliscy rozwodu?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz