Kim Kardashian bała się o swoje życie w czasie napadu!Od wczoraj cały Paryż żyje napadem na Kim Kardashian i faktem, że skradziono jej biżuterię o niebotycznej wartości. Teraz okazuje się, że Kim miała powody, by bać się nawet o swoje życie…

Wczoraj światowe media obiegła informacja, która odciągnęła uwagę do kończącego się właśnie paryskiego tygodnia mody. Jak się bowiem okazało, w nocy z niedzieli na poniedziałek, około 3 nad ranem do sypialni Kim Kardashian w jej paryskim apartamencie weszli zamaskowani napastnicy. Kim została przez nich wyciągnięta z łóżka a następnie związana, zakneblowana i okradziona na niebagatelną sumę. Teraz wypływają nowe fakty związane z wydarzeniem.

Gwiazda obawiała się gwałtu, a nawet śmierci! Jak podają francuskie media, całe zajście miało bardzo dramatyczny przebieg, choć sama zainteresowana publicznie nie zdradziła póki co żadnych szczegółów.

AKTUALIZACJA: W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Kim i Kanye Westa po zajściu w Paryżu. Para przebywa obecnie w Nowym Jorku. Małżonkowie wyglądają wciąż na mocno smutnych i złych. Kim jest wciąż przerażona tym, co się stało!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kim Kardashian bała się o swoje życie w czasie napadu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz