Kim jest nowy facet Seleny Gomez?!Związek Seleny Gomez i Justina Biebra to istna telenowela. Para rozstawała się i schodziła już kilkanaście (a może kilkadziesiąt?)razy , za każdym razem budząc ogromne emocje pośród fanów i kolorowych magazynów. Po ich ostatnim powrocie, mysleliśmy że tym razem, będzie to powrót na długo. Albo chociaż na kilka długich miesięcy. Nic bardziej mylnego…

Kilka dni temu Selenę i jej nowego (?) ukochanego przyłapali papparazzi na jachcie w Sydney. Wyglądają uroczo, przytulają się, śmieją, a gwiazda naszej kwietniowej okładki wygląda naprawdę kwitnąco. Nigdy byśmy nie powiedzieli, że przeżywa niedawne rozstanie z Justinem.

Selena wybrała się na krótkie wakacje wraz z przyjaciółmi, a Johnny Rays – bo tak nazywa się tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia, jest jednym z nich. Może zaskoczyć was informacja skąd Johnny i Selena się znają… Jak twierdzą zagraniczne media, poznali się w… kościele! Johnny tam pracuje i właśnie tam się spotykali dotychczas.

Fani #Jeleny mogą jednak odetchnąć – Bieber nie zamierza odpuścić, a już niedługo znowu zobaczymy Justina i Selenę razem icon smile Kim jest nowy facet Seleny Gomez?!
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Kim jest nowy facet Seleny Gomez?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz