Kim jest nowy facet Natalii Szroeder?Kim jest Quebonafide? Kim jest chłopak Natalii Szroeder? To pytanie zadają sobie fani popularnej piosenkarki, którzy w mediach usłyszeli informację, że jest ona w nowym związku. Jak się okazuje, chłopak Natalii Szroeder to kontrowersyjny polski raper, który na pierwszy rzut oka swoim wizerunkiem nie pasuje do skromnej wokalistki. Jak to się stało, że zaczęli być razem?

Quebonafide tak naprawdę nazywa się Kuba Grabowski, a fani pieszczotliwie nazywają go Quebo. Polski raper, piosenkarz i autor tekstów urodził się 7 lipca 1991 roku w Ciechanowie, a na swoim koncie ma dwa solowe albumy. W 2015 roku premierę miała jego pierwsza płyta “Ezoteryka”, która osiągnęła sukces, docierając na pierwsze miejsce polskiej listy przebojów OLiS, sprzedając się w 30 tys. egzemplarzy i zdobywając status platynowej płyty. W czerwcu 2017 roku premierę miał drugi album rapera – “Egzotyka”. Płyta odniosła jeszcze większy sukces i rozeszła w ponad 60 tys. egzemplarzy zdobywając podwójną platynę i stając się najlepiej sprzedającym albumem w Polsce w 2017 roku. Na 13 kwietnia 2018 zapowiedziana jest premiera jego trzeciego albumu “SOMA 0,5 mg”, który nagrał w duecie z Taco Hemingway’em – raperzy wspólny projekt nazwali Taconafide, a ich teledysk do utworu “Tamagochi” w ciągu 4 dni, został wyświetlony aż 6 mln razy.

Natalia Szroeder i Quebonafide są razem. Związek “grzecznej” piosenkarki i popularnego rapera jest niemałym zaskoczeniem, a ich wizerunki mocno się od siebie różnią. Quebo na swoich koncertach występuje w samych bokserkach, farbuje włosy na wszystkie kolory tęczy, a na zęby zakłada złote nakładki. Jak donosi osoba z otoczenia pary, Szroeder i Quebo spotykają się od miesiąca. Raper niedawno zakończył długi, burzliwy związek ze swoją poprzednią dziewczyną Roksaną, o której postała nawet jego piosenka, “Bogini”. W klipie do piosenki Quebonafide i Roksana występują w bardzo intymnych ujęciach.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kim jest nowy facet Natalii Szroeder?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz