Kim jest nowy facet Karoliny Pisarek?!Karolina Pisarek bardzo dobrze radzi sobie w świecie modelingu. Po zakończeniu programu “Top model” udało jej się nie przepaść, tak jak większości uczestniczek, ale świetnie wykorzystać swoje pięć minut. Karolina Pisarek zdobyła też pokaźną rzeszę fanów na Instagramie, którzy chętnie komentują jej zdjęcia i życie fotografie. Ostatnio zdecydowanie nie spodobały im się zdjęcia modelki z nowym chłopakiem… Dlaczego?

Karolina Pisarek zasłynęła w programie Top Model. Mając zaledwie 174 cm wzrostu, świetnie radzi sobie w świecie modelingu. Z pewnością pomogło jej ogromne wsparcie Joanny Krupy, która od początku wspierała jej karierę. Jeszcze do niedawna, Karolina Pisarek była w szczęśliwym związku ze zwycięzcą programu Masterchef, Damianem Kordasem. Od jakiegoś czasu jednak, na jej profilu pojawiają się zdjęcia z brunetem o egzotycznej urodzie, któremu Karolina Pisarek nie szczędzi czułości. Kim jest nowy chłopak Karoliny Pisarek?

Karolina Pisarek i Damian Kordas wydawali się być bardzo dobraną parą. Jak się jednak okazuje, ich związek to już przeszłość, a modelka znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Kim jest jej nowy wybranek? Karolina Pisarek obecnie spotyka się z pochodzącym z Filipin, modelem. Daniel Kenji Matsunaga poza modelingiem jest także zawodowym piłkarzem klubu Kaya F.C, a na Instagramie obserwuje go… 1,7 miliona osób!

Karolina Pisarek i jej nowy chłopak, nie szczędzą sobie słodkich słówek i w bardzo romantyczny sposób podpisują wspólne zdjęcia. Nie podoba się to jednak fanom modelki, którzy zauważyli, ze tak samo Pisarek jeszcze niedawno podpisywała fotografie z Damianem Kordasem. Swoje niezadowolenie zostawiają w komentarzach:

“Dopiero kochałaś inna połówkę”

“Trochę żałosne bo jeszcze niedawno pisałaś tak o kimś innym, ale w sumie niektórzy mają pojemne serce”
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kim jest nowy facet Karoliny Pisarek?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz