Kim jest nowy facet Joanny Krupy?!Chyba mało kto, włącznie z samą zainteresowaną, spodziewał się, że Joanna Krupa spędzi koniec roku jako rozwódka. Rozstanie z Romainem przebiegło gładko, w przeciwieństwie do tego, o czym teraz Dżoana opowiada w wywiadach. Z jej wypowiedzi jasno wynika, że Romain przez cały związek był nieodpowiedzialny, a teraz rozpacza po jej odejściu. Joasia pokazuje mu jednak, że na to już za późno i planuje przyszłość z nowym mężczyzną.

Udało nam się dotrzeć do pierwszych zdjęć Joasi i jej nowego ukochanego. Zostali przyłapani na lotnisku w Los Angeles, ale starali się nie sprawiać wrażenia, że coś ich łączy. Jak wynika z naszych informacji, to właśnie jego dotyczą poważne deklaracje Joanny, która marzy o dzieciach.

Asia poznała swojego nowego chłopaka na spacerze z psami, ale on nie wiedział, z kim ma do czynienia – twierdzi nasze źródło. Początkowo myślał, że Asia to aktorka, która jeszcze nie rozwinęła swojej kariery zawodowej. On sam zajmuje się produkcją filmową i póki co woli się nie afiszować na ściankach.

Jak myślicie, długo to potrwa? Polskie celebrytki podejrzanie często zakochują się w producentach filmowych…
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kim jest nowy facet Joanny Krupy?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz