Kim jest Miss Mundialu 2018?Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji rozpoczną się już za niecały tydzień. Z tej okazji, magazyn CKM postanowił wyłonić polską Miss Mundialu, która podczas rozgrywek będzie zagrzewała kibiców do walki. Kim jest Miss Mundialu 2018 – jak się nazywa, ile ma lat?

Miss Mundialu 2018 to 19-letnia Marysia Horbulewicz, która pochodzi ze Wschowy. Dziewczyna ukończyła technikum gastronomiczne, a wiedzę, którą zdobyła w szkole, przekłada dziś na zdrowe odżywianie i dbanie o swoją sylwetkę. Marysia ma za sobą udział w kilku konkursach piękności. W 2016 roku dostała się do finału konkursu Miss Wielkopolski Nastolatek 2016, a rok później została jego finalistką. W przyszłości marzy jej się kariera w modelingu. Horbulewicz wzięła już udział w pierwszej poważnej sesji zdjęciowej dla magazynu CKM.

Marysia Horbulewicz na Swoim Instagramie (@marysiahorbulewicz) chętnie dodaje odważne zdjęcia. W rozmowie z “Party” nową Miss Mundialu 2018 oceniła Natalia Siwiec, która sześć lat temu została Miss Euro 2012. Siwiec wyznała, że Marysia jest bardzo ładną dziewczyną. Dodała również, że ma ogromny sentyment do tego wydarzenia i tytułu, jaki otrzymała, dlatego chętnie do niego wraca, gdy ma gorsze dni. Przypomnijmy, że wraz z otrzymaniem tytułu “Miss Euro” ruszyła kariera Siwiec, która trwa w najlepsze do dziś.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kim jest Miss Mundialu 2018?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz