Kim jest facet, który dał Kendall Jenner nowego Rolls Royce’a?21. urodziny Kendall Jenner zostaną zapamiętane na długo. I nie tylko przez samą zainteresowaną, ale przez rzeszę oddanych fanów celebrytki. Jedną z największych niespodzianek na imprezie, był moment, w którym córka Kris Jenner (60 l.) otrzymała… nowego Rolls Royce’a za 250 tysięcy dolarów!

O całej sytuacji opowiedziała Khloe Kardashian (32 l.), która w ostatnim wywiadzie u Jimmy’ego Kimmela zdradziła, że sama była bardzo zaskoczona tą sytuacją. Sama modelka nie miała bladego pojęcia, kim jest mężczyzna, który wręczył jej tak drogi prezent. Kim jest tajemniczy milioner?

Okazuje się, że jest nim Saygin Yalcin, biznesmen, który od lat przyjaźni się z matką celebrytki! Co ciekawe, to właśnie słynna menadżerka zorganizowała całą niespodziankę. Jak twierdzi informator w rozmowie z US Weekly:

“Kris odegrała główną rolę w zorganizowaniu prezentu w postaci Rolls Royce’a od bliskiego przyjaciela jej rodziny, Saygina, dla Kendall. Była bardzo szczęśliwa, że to zaplanowała i ogromnie się cieszyła, że to ona wręczyła Kendall kluczyki”.

Sam milioner jest pochodzenia niemiecko-tureckiego. W USA założył serwis SellAnyCar.com, który przyniósł mu ogromny dochód.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kim jest facet, który dał Kendall Jenner nowego Rolls Roycea?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz