Kim jest facet Kasi Dziurskiej?Kasia Dziurska wyrasta na jedną z największych faworytek do zwycięstwa w “Tańcu z Gwiazdami 2018″. Popularna trenerka fitness może liczyć nie tylko na wsparcie swoich fanów i tanecznego partnera, Tomasza Barańskiego. Najmocniej kciuki za Kasię Dziurską trzyma jej chłopak, Emilian Gankowski. Co wiemy na jego temat?

Kim jest chłopak Kasi Dziurskiej? Takie pytanie mogą zadawać sobie widzowie “Tańca z Gwiazdami 2018″, gdzie trenerka fitness jak na razie radzi sobie bardzo dobrze. Radością z wysokich ocen jurorów i głosów widzów, wysportowana uczestniczka dzieli się ze swoim partnerem, Emilianem Gankowskim. Jednym z najpopularniejszych zdjęć na jego profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 22 tys. użytkowników, jest fotka wykonana właśnie na planie “Tańca z Gwiazdami. Emilian całuje się na niej z Kasią Dziurską po jej pierwszym występie na żywo. Co wiemy na temat tego umięśnionego mężczyzny?

Życiowy partner Kasi Dziurskiej, Emilian Gankowski, to także sportowiec. Były piłkarz od pięciu lat rozwija się w kierunku kulturystyki i dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat ćwiczeń na siłowni jako trener personalny. Na swoim koncie ma takie sukcesy, jak tytuł “najbardziej motywującego ciała 2015 roku” w plebiscycie portalu FitnessMotywatory.pl. W życiu i pracy kieruje się mottem “Nie ma rzeczy niemożliwych. Tylko ciężka praca prowadzi na szczyt”.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kim jest facet Kasi Dziurskiej?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz