Kim jest dziewczyna Adama Zdrójkowskiego?Adam Zdrójkowski to jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Adam już od siedmiu lat gra w hitowym serialu TVP Rodzinka.pl. O aktorze jeszcze głośniej zrobiło się w zeszłym roku, kiedy to wystąpił w jubileuszowej, 20. polskiej edycji Tańca z Gwiazdami. Młody aktor przystojnieje z roku na rok, dzięki czemu na pewno nie może narzekać na brak powodzenia. Przedstawicielki płci pięknej masowo wzdychają do niego, kiedy ten tylko pojawi się na ekranie telewizora. Mimo tej fali uwielbienia, młody aktor już jakiś czas temu ogłosił, że jego serce jest zajęte. Kim jest zatem wybranka jego serca, Wiktoria Gąsiewska?

Adam Zdrójkowski już jakiś czas temu został posądzony o romans z koleżanką z planu, Julią Wieniawą, która – co ciekawe – prywatnie jest dziewczyną Antka Królikowskiego. W plotce było jednak ziarno prawdy. Adam faktycznie jest w związku, ale z zupełnie kim innym! Wybranką serca aktora jest jego druga koleżanka z planu – Wiktoria Gąsiewska. Osiemnastolatka już od jakiegoś czasu gości na planie produkcji Rodiznki.pl, w której – co ciekawe – również zagrała jego dziewczynę!

Wiktoria Gąsiewska nie jest bynajmniej świeżynką na aktorskim firmamencie. Mimo młodego wieku aktorka ma na swoim koncie już kilka ról. Wiktoria popularność zyskała dzięki roli Eugenii w obrazie Jana Jakuba Kolskiego Jasminum. Po tym filmie dostała kilka kolejnych poważnych propozycji, w wyniku czego pojawiła się m.in. w dramacie Katyń Andrzeja Wajdy i hitowej komedii Lejdis. Młoda aktorka pokazała się już także w kilku produkcjach serialowych, takich jak Na dobre i na złe, Mrok, Codzienna 2 m. 3, Rodzina zastępcza, Komisarz Alex, O mnie się nie martw, Prawo Agaty oraz Przyjaciółki. Od 2016 roku wciela się też w postać Oliwki w serialu Barwy szczęścia.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo nie potwierdzali swojego związku. Na początku dodali jedynie wspólne zdjęcie z Open’er Festival, przez co dali mediom niezłą pożywkę do plotek na temat natury ich znajomości. Dopiero z czasem aktor przyznał, że faktycznie spotyka się z Wiktorią, a nawet jest w niej zakochany!

Trzymamy mocno kciuki za związek młodych aktorów. Wyglądają na szczęśliwych? Pasują do siebie?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kim jest dziewczyna Adama Zdrójkowskiego?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz