Kim i Kanye przekazali 1000 par butówNarodziny syna wyraźnie odmieniły celebrytkę. Kim Kardashian postanowiła pokazać się światu z nieco innej strony i zdecydowała się wspomóc działalność charytatywną. Wraz z Kanye Westem przekazali 1000 par butów w szczytnym celu. Jakim? Kim dowiedziała się o niezwykłym projekcie pewnej nastolatki i od razu wpadła na pomysł, aby wesprzeć jej działalność.

- Karmiąc synka zobaczyłam w telewizji historię dziewczyny, która stara się zebrać 1000 par butów, aby przekazać je akcji „Sales4Souls”. Wraz z Kanye postanowiliśmy z wielką przyjemnością ofiarować to obuwie na cel charytatywny. Więc kimkolwiek jesteś… te buty są dla Ciebie! – napisała gwiazda na swoim internetowym profilu.

Siedemnastoletnia Amelia Flores zamierza obdarować nimi wielu potrzebujących. Do tej pory jednak nie może uwierzyć, że jej działalność wsparła sama celebrytka i jej mąż.

- Mam nadzieję, że Kim Kardashian mówiła o mnie – napisała Flores na portalu społecznościowym.

Jak widać, nadchodzące święta skłaniają nie tylko polskich celebrytów do pomagania potrzebującym. Oby więcej z nich wpadło w najbliższym czasie na podobny pomysł.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Kim i Kanye przekazali 1000 par butów

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz