Kim i Kanye postanowili się wycofać z mediówTa decyzja jest druzgocącą dla większości fanów! Niestety, ostatnimi czasy na Kim Kardashian i Kanye’go Westa nadciągnęły czarne chmury… Wszystko zaczęło się od słabej kolekcji odzieżowej rapera, która nie została przyjęta z takim entuzjazmem, o jakim marzył gwiazdor. Chwilę później zdarzył się napad w Paryżu na pokój hotelowy Kim, podczas którego celebrytka przeżyła naprawdę najtrudniejsze momenty w swoim życiu. Od tamtego czasu praktycznie zakończyła ona swoją przygodę z mediami i stara się unikać publicznych wystąpień.

Później natomiast okazało się, że wszystkie wystąpienia Kanye’go, które od dawna wskazywały na to, że z raperem nie dzieje się nic dobrego były przejawem… długo skrywanej choroby psychicznej, na którą cierpi. Obecnie West przeżywa stan załamania nerwowego i trafił do szpitala psychiatrycznego. Wszystkie te wydarzenia spowodowały, iż Kardashianowie postanowili podjąć naprawdę poważną decyzję w ich życiu.

Zarówno Kim, jak i Kanye postanowili… wycofać się z mediów i zakończyć działalność. Rodzina podjęła już decyzję o zawieszeniu programu “Z kamerą u Kardashianów”, natomiast raper wraz z żoną wycofują się z życia publicznego na dłużej.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Kim i Kanye postanowili się wycofać z mediów

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz