Kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Radwańskiej?!27-letnia Agnieszka Radwańska od kilku lat związana jest z Dawidem Celtem, swoim 31-letnim sparingpartnerem. Oficjalnie pojawili się razem na salonach dwa lata temu, gdy przyszli na imprezę do polskiego konsulatu w Nowym Jorku. Od tamtej pory w mediach co jakiś czas pojawiają się doniesienia o ich planowanym ślubie. Niedawno tenisistka w jednym z wywiadów jednoznacznie określiła swoje plany na przyszłość – po urodzeniu dziecka nie wyobraża sobie powrotu na kort.

Wygląda na to, że Agnieszka myśli o przyszłości coraz poważniej i powoli zaczyna wcielać swój plan w życie. Okazuje się, że sportsmenka niedługo weźmie ślub z Dawidem Celtem, o czym już na początku września spekulowała jej koleżanka z kortu, Karolina Woźniacka.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo para zdecyduje się na ślub – informuje Życie na gorąco. Najbardziej prawdopodobny i dogodny termin to tegoroczne Boże Narodzenie. Jeśli nie byłyby to tegoroczne święta, to w grę wchodzi początek 2017 roku. Później trudno byłoby im już zorganizować taką uroczystość.

Jak informuje tabloid, na weselu ma się pojawić także ojciec Agnieszki Radwańskiej, Robert. Stosunki między nimi od dawna są bardzo napięte. Tenisistka zarzucała mu zbyt twarde wychowanie i “traktowanie z góry”.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Radwańskiej?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz