Kiedy Kimmy zdecydowała się zaatakować Taylor Swift?!Był moment, który zadecydował o wszystkim. Gdy Kanye West (38 l.) robił z siebie błazna na swoim Twitterze, pisząc o swoim odbycie i podobnych sprawach, Kim Kardashian (35 l.) zastanawiała się, czy długo wytrzyma w takim związku.

Jednak zawsze popierała męża w walce z Taylor Swift (26 l.). Miarka się przebrała podczas Grammy, kiedy to wokalistka odbierając kolejną nagrodę, wygłosiła mowę skierowaną do rapera. Panna Swift nawoływała sławne kobiety do tego, by nikt nigdy nie przypisał sobie ich sukcesów. Siedząca przed telewizorem Kardashianka nie mogła znieść faktu, że taka Taylor ma czelność atakować jej męża. Kimmy bolał również fakt, że to nie ona i jej luby zostali okrzyknięci najbardziej wpływową parą w show biznesie, tylko Swift i jej ówczesny partner, Calvin Harris.

Opublikowanie nagrania rozmowy Kanye i Taylor przeszło najśmielsze wyobrażenia celebrytki. Większość show biznesowego światka opowiedziała się po stronie Kanye. Prócz Seleny Gomez nikt nie stoi za Taylor. Zemsta bywa jednak słodka, szczególnie jeśli mści się Taylor Swift. Chyba że piosenkarka zdecyduje się pokazać światu, że ma klasę i poczeka aż afera umrze śmiercią naturalną.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kiedy Kimmy zdecydowała się zaatakować Taylor Swift?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz