Khloe Kardashian zdradziła imię dziecka!Khloe Kardashian była gościem “The Ellen DeGeneres Show”, gdzie słynna prowadząca przepytała ją na temat ciąży… Kylie Jenner. Khloe przy okazji zdradziła, jaki imię wybrała dla swojego dziecka z Tristanem Thompsonem.

Khloe Kardashian odwiedziła program Ellen DeGeneres, aby opowiedzieć o swojej ciąży, ale dziennikarka bardziej niż jej dzieckiem zainteresowania była wyciągnięciem od niej informacji na temat tajemniczej ciąży jej przyrodniej siostry, Kylie Jenner. Ellen rozpoczęła sprytnie rozmowę od pytania o ciążowe zachcianki. Khloe stwierdziła, że nie rozumie, dlaczego niektóre ciężarne kobiety jedzą posiłki za dwie dorosłe osoby i zdradziła, że jej matka była jedną z nich. Celebrytka opowiedziała o tym, że Kris Jenner, która w ciąży potrafiła przytyć nawet ok. 35 kg podarowała jej ostatnio 8 opakowań pączków i dziwiła się, że ta nie zjadła ich wszystkich.

Ellen DeGeneres następnie wzięła Khloe w krzyżowy ogień pytań na temat ciąży Kylie. Prowadząca show skorzystała z okazji, że już są przy tym temacie i zapytała ją o ciążowe zachcianki jej młodszej siostry.

- Co masz na myśli? – zapytała spłoszona Khloe.

- Ona jest w ciąży – śmiało oznajmiła Ellen.

- Nie wiem, o czym mówisz – odpowiedziała Khloe śmiejąc się nerwowo.

Khloe Kardashian nie chciała też zdradzić powodu nieobecności Kylie w świątecznej sesji Kardashianów. Gdy Ellen zdała sobie sprawę, że nie wyciągnie z niej już nic więcej na temat Kylie, postanowiła zapytać ją o imię jej przyszłego dziecka. Khloe zdradziła, że jeśli będzie to chłopiec, to otrzyma imię po ojcu, czyli po prostu Tristan Junior. W przypadku narodzin dziewczynki przyszli rodzice na razie nie mają konkretnego pomysłu na imię. Khloe zdradziła tylko, że chciałaby nazwać swoją córkę imieniem zaczynającym się na literę K lub T.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Khloe Kardashian zdradziła imię dziecka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz