Khloe Kardashian twierdzi. że nie miała żadnych operacji plastycznych!Patrząc na starsze zdjęcia sióstr i mamy Kardashian widać, że sława i pieniądze przysłużyły się ich urodzie. Najmniej zmieniła się Kendall, która postawiła na karierę w “high fashion”, najbardziej zaś najmłodsza Kylie, która stale upodabnia się do Kim. 18-letnia celebrytka powiększyła piersi i usta, a wypełniacze do twarzy poleca swoim fankom. Khloe nazywana “najbrzydszą Kardashianką”, także mocno zainwestowała w swój wygląd. 31-letnia gwiazda reality show, podobnie jak jej siostry, regularnie zapewnia jednak, że niczego sobie nie poprawiała. Tym razem na Twitterze.

Postawię sprawę jasno, raz na zawsze: nie mam w twarzy żadnych wypełniaczy, nie miałam żadnej operacji plastycznej! – napisała. Pewnego dnia na pewno skorzystam z wypełniaczy, ale dopiero wtedy, kiedy przyjdzie na to czas. Nie wydaje mi się, żeby moje zmarszczki już wymagały takiego zabiegu. A kiedy to zrobię, chcę, żeby moja twarz wyglądała normalnie i była zdolna do wyrażania emocji.

Porównajcie starsze zdjęcia Khloe z tymi z ostatnich kilku miesięcy. Jak sądzicie, to zasługa makijażu i fryzury, czy jednak czegoś więcej?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Khloe Kardashian twierdzi. że nie miała żadnych operacji plastycznych!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz