Khloe Kardashian przesadziła! Opublikowała na Twitterze zdjęcie nagiej pupy Chloe Moretz!Konflikt między Taylor Swift, a Kim Kardashian wywołał wojnę między Chloe Moretz i Khloe Kardashian! Khloe Kardashian zdissowała na Twitterze Chloe Moretz! Celebrytka zamieściła na portalu zdjęcie aktorki, które wywołało burzę w internecie!

Ale po kolei…. Wszystko zaczęło się od komentarza Chloe Moretz w sprawie konfliktu między Kim Kardashian i Taylor Swift. Chodzi oczywiście o kontrowersyjny tekst piosenki Famous, w której Kanye West śpiewa o tym, że Taylor Swift zawdzięcza jemu sławę i mógłby się z nią przespać. Kim Kardashian udowodniła, że Taylor Swift kłamała twierdząc, że nie wiedziała nic słowach piosenki.

W aferę zaangażowała się Chloe Moretz, która na zamieściła tweet, w którym zauważa, że cały konflikt między Taylor Swift i Kim Kardashian jest bezsensowny i mało ważny.

“Każdy w tym biznesie powinien przestać szukać dziury w całym, rozejrzeć się dookoła i zdać sprawę z tego, co naprawdę dzieje się w prawdziwym świecie. Przestańcie tracić swój głos na coś, co jest nadąsane i zupełnie nieistotne” – tymi słowami dziewczyna Brooklyna Beckhama skomentowała całą “aferę”.

Mądre słowa? Nie zdaniem Khloe Kardashian! Celebrytka w odpowiedzi postanowiła zadać cios poniżej pasa. I to dosłownie! Na Twitterze zamieściła to zdjęcie, które podpisała: Czy to jest ta dziura, o której piszesz?
Żródło info i foto: Eska.pl
lg share en Khloe Kardashian przesadziła! Opublikowała na Twitterze zdjęcie nagiej pupy Chloe Moretz!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz