Khloe Kardashian boi się o swój tyłek!Metamorfoza Khloe Kardashian (33 l.) jest jedną z najbardziej spektakularnych w ostatnich latach w show-biznesie. Z pulchnej, zakompleksionej dziewczyny, Khloe “wyrosła” na seks bombę.

Dzięki treningom i diecie Kardashianka nie tylko schudła, ale i zyskała genialną figurę, na której zaczęła zarabiać duże pieniądze. Teraz ciężarna celebrytka boi się, że cały trud zaprzepaści w ciągu 9 miesięcy oczekiwania na dziecko. Choć bardzo stara się wciąż ćwiczyć, treningi muszą być coraz ostrożniejsze. Rosnący brzuszek i bezpieczeństwo dziecka są priorytetem. Tristan Thompson (26 l.) upomina swoją partnerkę, by nie przesadzała i w pierwszej kolejności dbała o dziecko, a dopiero potem o swe ciało.

Jak twierdzą informatorzy, to denerwuje Khloe, która już zauważyła spadek formy. Najbardziej przeraża ją fakt, że pupa, która do tej pory była jej największym powodem do dumy, opada! Pośladki nie są już sprężyste, jak parę miesięcy temu. Wygladają na klapnięte i mało apetyczne.

Przyszła mama stresuje się tym faktem, co z kolei niepokoi jej chłopaka, który dotąd był przekonany, że ciąża jest dla Khloe spełnieniem wszystkich marzeń. Nie martw się Khloe, po urodzeniu dziecka zarobisz kolejne pieniążki na filmach instruktażowych dla młodych mam. Kim pokazała, że można zarabiać nie tylko pupą.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Khloe Kardashian boi się o swój tyłek!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz