Kendall Jenner zrzuciła bombę!Pierwsza dowiedziała się Kim Kardashian. Będziecie w szoku, gdy usłyszycie, jak zareagowała. W zapowiedzi programu Kocktails with Khloe wielbiciele perypetii klanów Kardashianów i Jennerów mogli zobaczyć, jak Kendall Jenner (20 l.) dzwoni do siostry, Kim Kardashian (36 l.), by powiedzieć jej, że… jest w ciąży.

Bez paniki. Kendall nie jest w ciąży. Razem z siostrą i jej przyjaciółkami postanowiła po prostu nabrać Kim i sprawdzić reakcję świeżo upieczonej mamy na tak radosną nowinę. Jak zareagowała starsza siostra? Czy pospieszyła z gratulacjami? Bynajmniej. Po pierwsze, zapytała Kendall, czy ta żartuje. Potem zaś, nie wchodząc w szczegóły samopoczucia przyszłej mamy, zalała ją lawiną lamentu.

- Nie wiem sama. Nie nadaję się do takiej rozmowy. Mam jak najgorsze doświadczenie i jestem tuż po najgorszym porodzie – oświadczyła Kim (rozmowa odbywała się wkrótce po urodzeniu Saint Westa).

- To nie jest dobry dzień na tę rozmowę – kontynuowała Kim. – Spałam tylko godzinę i karmiłam go co dwie sekundy – narzekała żona Kanye Westa.

- Miałam okropny dzień, nie wyspałam się i chcę umrzeć – skwitowała temat pani West.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kendall Jenner zrzuciła bombę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz