Kayah i jej nowa twarz!Pełne usta, idealnie krągłe policzki i gładziutkie jak u dziecka czoło. Kto by pomyślał, że już za rok Kayah stuknie pięćdziesiątka! Wokalistka zachwyciła ostatnio swoich fanów nowym wyglądem. Piosenkarka weszła na scenę pełna wigoru i fantastycznego głosu. Oczy wszystkich były jednak zwrócone na jej… twarz.

Wokalistka została zaproszona w miniony weekend do programu „The Voice of Poland”, by wystąpić w duecie z jedną z uczestniczek. Choć ich wspólne wykonanie przeboju „Tonight” było fantastyczne, zdecydowanie większą uwagę widzów przykuła twarz Kayah.

Publiczność w studiu nie mogła wręcz oderwać wzroku od nowego oblicza piosenkarki i zastanawiała się czy fakt, iż na twarzy gwiazdy nie ma ani jednej zmarszczki to zasługa genów czy może jakiegoś tajemniczego eliksiru?

Przypomnijmy, że Kayah będzie obchodzić w przyszłym roku okrągłe 50. urodziny. Wokalistka może mieć wiele powodów do radości. Ma na swoim koncie kilkanaście hitów, jej koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki, a każda nagrana płyta zamienia się w złoto. Do tego, piosenkarka z każdym rokiem wygląda coraz młodziej i piękniej. Koleżanki Kayah z branży chyba mają jej czego zazdrościć.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Kayah i jej nowa twarz!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz