Katy Perry i Orlando Bloom znów razem?!W marcu 2016 roku świat zelektryzowała wiadomość, że Katy Perry i Orlando Bloom zostali parą. Piosenkarka i aktor przez jakiś czas próbowali ukryć związek, jednak po kilku miesiącach zaczęli pokazywać się publicznie i wyjeżdżać razem na upojne wakacje. Sielanka trwała przez rok, podczas którego mogliśmy nawet podziwiać nagiego Orlando żeglującego z Katy.

W lutym zeszłego roku do mediów przedostała się informacja o zakończeniu romansu gwiazdorskiej pary. Rozstanie ewidentnie odbiło się na zdrowiu psychicznym Perry, która zmieniła image na jeszcze bardziej “szalony”, stawiając na krzykliwe stylizacje, obcinając włosy na jeża i farbując go na blond.

Wszystko wskazuje jednak na to, że para do siebie wróciła. Już od kilku miesięcy w sieci pojawiają się wspólne zdjęcia Orlando i Katy. Bloom i Perry widziani byli już kilkukrotnie w paru restauracjach w Los Angeles, oprócz tego wybrali się na urlop do Pragi i na Malediwy. Kilka dni temu na Instagramie fanowskiego profilu wokalistki ukazały się fotografie, na których widać Katy w bluzie pokrytej wizerunkami twarzy aktora, Orlando z kolei wybrał się na imprezie w takiej samej bluzie.

3. marca Katy na swoim Twitterze udostępniła status, w którym napisała, że nie ma nic złego w “przyjaźnieniu się i kochaniu byłych partnerów”. Post ten został nawet polubiony z profilu Blooma.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Katy Perry i Orlando Bloom znów razem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz