Katie Holmes wzięła ślub?! Spodziewa się dziecka?!Katie Holmes spodziewa się dziecka z Jamie Foxxem? Aktorka jest ponoć już w trzecim miesiącu ciąży, a jednym z pierwszych, który złożył jej gratulacje był… Tom Cruise. Katie Holmes i Jamie Foxx spotykają już od dwóch lat, ale bardzo strzegą swojej prywatności. Nie pokazują się razem publicznie ani nie komentują doniesień o łączącej ich bliskiej relacji. Na początku roku pojawiły się plotki o zaręczynach pary, a teraz “OK! Magazine” donosi, że aktorka jest w ciąży!

Utrzymują to w tajemnicy, ale Katie jest już w trzecim miesiącu ciąży i spodziewa się dziewczynki. Zdaniem niektórych było to zapłodnienie in vitro, ale co do tego nie ma pewności. Bez względu na to, nie ma wątpliwości, że obydwoje są podekscytowani.

To nie koniec dobrych newsów dla fanów tej pary. Ponoć Holmes i Foxx, gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, wzięli cichy ślub, a pierwszym który pogratulował Holmes był jej były mąż.

Tom Cruise wysłał jej kwiaty – donosi “Parent Herald”.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to będzie drugie dziecko Katie Holmes, która ma już 9-letnią córkę Suri z małżeństwa z Cruisem. Foxx natomiast ma dwie córki: 21-letnią Corinne i 7-letnią Annalise.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Katie Holmes wzięła ślub?! Spodziewa się dziecka?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz