Kate Upton też była molestowana? Oskarża właściciela marki GUESS o molestowanie seksualne!Coraz szersze kręgi, które zatacza akcja #metoo, dotykają już niemal każdej branży, jednak najgłośniej mówi się o przypadkach wykorzystywania i przemocy w świecie show biznesu. O swoich przykrych doświadczeniach opowiedziały już nie tylko gwiazdy Hollywood, ale też znani Polacy, w tym m.in. Kinga Preis, Zofia Czerwińska i Piotr Czaykowski.

Branża modelingowa faktycznie jest pod tym względem wyjątkowo ostro krytykowana, a modelki i modele coraz częściej zwierzają się z tego, jak naprawdę wyglądają “castingi”. Dołączyła do nich właśnie Kate Upton. Modelka oskarża dyrektora kreatywnego marki Guess, Paula Marciano, o molestowanie.

Nie wolno mu używać swojej branżowej pozycji do seksualnego i emocjonalnego nękania kobiet #metoo – napisała. To rozczarowujące, że dyrektorem kreatywnym takiej marki jest Paul Marciano.

Modelkę wspiera też mąż, Justin Verlander, który również udostępnił post żony.

Przypomnijmy, że na przestrzeni lat twarzami kultowej marki były między innymi Claudia Schiffer, Carla Bruni czy Gigi Hadid.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kate Upton też była molestowana? Oskarża właściciela marki GUESS o molestowanie seksualne!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz