Kate Rozz na wakacjach w Miami!Kate Rozz wciąż robi wszystko, by świat o niej nie zapomniał. Mimo przeszło trzydziestu sześciu lat, była żona Piotra Adamczyka uchodzi za jedną z najbardziej seksownych celebrytek. Trudno się dziwić, ponieważ patrząc na zdjęcia gwiazdy w samym bikini od razu robi się gorąco. Spójrzcie tylko na to ciało!

Kate Rozz urodziła się w Białymstoku jako Katarzyna Gwizdała. Zagrała w niekomercyjnym tryptyku “Skin Territory”, ponadto ukończyła kursy aktorskie w szkole John Strasberg Studios w Nowym Jorku. W polskich mediach głównie znana jest jednak z bycia byłą żoną Piotra Adamczyka. To dokonanie zapewnia jej dożywotnią pozycję na ściankach i stałe grono fanów w internecie.

Od rozstania z aktorem Kate Rozz nie próżnuje. Podróżuje po świecie i chwali się urokami zarówno odwiedzanych miejsc, jak i urokami własnego ciała. Temu drugiemu zafundowała ostatnio powiększenie piersi, które dumnie eksponuje na publikowanych w internecie zdjęciach. Tym razem, by uciec przed jesienną słotą, celebrytka postanowiła wyjechać do Miami. Pochwaliła się stamtąd gorącym zdjęciem i krótkim wideo. Występuje na nich w bikini.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Kate Rozz na wakacjach w Miami!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz