Kate Hudson pokazała pośladki!Seksowna aktorka Kate Hudson ma się czym pochwalić! Na Instagramie pojawiło się gorące zdjęcie nagiej gwiazdy. Celebrytka pokazuje swoją kształtną pupę leżąc w wannie. Zobacz fotkę!

Kate Hudson ma już 36 lat, ale o takim ciele mogłaby marzyć niejedna nastolatka. Nic więc dziwnego, że plotkarskie media w Stanch Zjednoczonych spekulowały o romansie aktorki z młodszym o 13 lat Nicku Jonasie. Gwiazda filmu i najmłodszy z zespołu Jonas Brothers mieli spotykać się jakiś czas. Jednak uczucie zgasło i para podobno rozstała się zeszłej jesieni.

Kiedy na Instagramie stylistki Hudson, Sophie Lopez pojawiło się seksowne zdjęcie, tabloidy w USA nie miały wątpliwości. To miała być zemsta na byłym chłopaku! – Jest to z pewnością jakiś sposób, żeby twój były chłopak zdał sobie sprawę, że jest dupkiem – napisano w “Daily Mail”.

Jeżeli Kate i Nick na prawdę byli parą, to chłopak ma czego żałować. Na wspomnianej fotce aktorka leży na brzuchu w wannie prezentując swoją piękną, ociekającą wodą pupę. Taki widok rozpali zmysły niejednego mężczyzny. Szybko pojawiły się pochlebne komentarze na temat wdzięków aktorki. Sama Kate też skomentowała post swojej pracownicy. – OMG, zwalniam cię! – napisała żartobliwie aktorka.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Kate Hudson pokazała pośladki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz