Katarzyna Warnke nago w pokazie Macieja ZieniaWielokrotnie powtarzała: – Nagość nie jest mi obca. Nic więc dziwnego, że dała taki występ na pokazie projektanta Macieja Zienia (39 l.). Katarzyna Warnke (41 l.) pokazała się przed publicznością całkiem goluśka, wzbudzając niemałe poruszenie. Gwiazda filmów Patryka Vegi (41 l.) ciągle zachwyca swoim ciałem i na szczęście nie skrywa go tylko dla swojego męża Piotra Stramowskiego (31 l.).

- Kasia jest mu całkowicie oddana i otwarta na artystyczne wyzwania. Maciej chciał w spektakularny sposób przypomnieć o sobie, no i dzięki niej mu się to udało – mówi nam przyjaciel projektanta gwiazd.

Warnke wyszła na salę całkiem nago. Stała tak przed publicznością skrywana nieco przez świetlny pokaz. To, co zobaczyli zebrani, zrekompensowało im półtoragodzinne opóźnienie. Zień przez 10 minut zajmował się aktorką, ubierając ją w prostą kreację swojego autorstwa. Tego wieczora już nic nie było takie samo. A wszystkie inne kreacje po takim wstępie musiały wypaść niezwykle blado.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Katarzyna Warnke nago w pokazie Macieja Zienia

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz