Katarzyna Warnke jest zazdrosna o DodęW kolejnej części Pitbulla do obsady dołączy Doda. Jak ujawnia Fakt, grana przez nią postać będzie próbowała namieszać w związku Majamiego i Olki, którzy spodziewać się będą wspólnego dziecka. Podobno w planach są sceny erotyczne z udziałem Dody i Piotra Stramowskiego. Ten pomysł nie spodobał się żonie aktora, Katarzynie Warnke. Zdjęcia jeszcze się nie rozpoczęły, ale ona już jest zazdrosna.

Kasia jest przewrażliwiona na punkcie Piotrka. Nie chce, by miał sceny seksu z Dodą – ujawnia w tabloidzie znajomy Warnke. Sama zbliżyła się do Piotrka właśnie na planie filmu, podczas takich scen i woli dmuchać na zimne.

Warnke i Stramowski rok temu zagrali małżeństwo w filmie Konrada Aksimowicza W spirali. Latem tego roku wzięli ślub. Jak ujawnia informator tabloidu, aktorka boi się, że taka historia może się powtórzyć.

Kasia miała poznać się z Dodą na premierze filmu “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, ale stwierdziła, że nie jest gotowa na tę konfrontację i uciekła z kina zaraz po sensie – mówi źródło gazety.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Katarzyna Warnke jest zazdrosna o Dodę

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz